KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

2 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci

Szanowni Państwo, dziś jest Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci. Czytanie książek rozwija wyobraźnię, poprawia pamięć i koncentrację, poszerza słownictwo, inspiruje do nowych działań i przygód.

„Nie tamujmy rzek, niech płyną!” - Godzina dla Ziemi

W sobotę, 28 marca 2020 r. już po raz trzynasty w Warszawie odbędzie się ogólnoświatowa akcja Godzina dla Ziemi (Earth Hour) przeprowadzana przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF.

Zachęcamy Państwa do korzystania z portali edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i klas I-III szkoły podstawowej. Jednocześnie zachęcamy do zaglądania na strony grup i "Porady logopedy"; codziennie znajdziecie tam Państwo propozycje zabaw do przeprowadzenia w domu.

XIV PRZEDSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY „PAMIĘTAJMY O OGRODACH” W naszym ogródeczku – kolorowo, smacznie, zdrowo

Festiwal Piosenki o Polsce "Na ludową nutę"

W środę 4 marca w naszym przedszkolu odbył się Festiwal Piosenki o Polsce "Na ludową nutę", którego celem było zaprezentowanie dziecięcych umiejętności wokalno-tanecznych oraz ukazanie piękna sztuki ludowej - muzyki, tańców i strojów ludowych.

Miesiąc Języka Ojczystego

W holu przedszkola pojawiła się gazetka "Miesiąc Języka Ojczystego", która zawiera m. in. ciekawostki na temat naszego języka, najczęściej popełniane błędy językowe, propozycje książek dot. tematu. Zachęcamy do czytania !

Graliśmy dla Julka

1 marca odbył się finał akcji charytatywnej "Gramy dla Julka". Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grup "Sówki" i "Motylki", które zatańczyły do znanego przeboju. Serdecznie dziękujemy za udział i piękny taniec.Dobro powraca !

,,Powędrujmy po Polsce z wierszem, rymowanką lub piosenką’’. Zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie skierowanym do dzieci 5-6 letnich. Celem konkursu jest zapoznanie dzieci z gwarą, dialektami naszego kraju.

Bal karnawałowy ...

... prawie na 100 par odbył się 31 stycznia 2020 roku. Było kolorowo, ciekawie i wesoło. Humory i kondycja dopisały, tańcom przy muzyce nie było końca. Bal był okazją do integracji całej społeczności przedszkolnej.

Koncert "Góralska hora"

29 stycznia odwiedzili nas prawdziwi górale z Żywca. W czasie żywiołowego koncertu dzieci poznały unikatowe instrumenty góralskie takie jak: okaryna, trombita; nazwy stroju (np. portki, kierpce, kopytka); wysłuchały znanych melodii góralskich oraz wspólnie śpiewały kolędy.

Teatrzyk "Koziołki Pana Zegarmistrza"

28 stycznia dzieci obejrzały przedstawienie w wykonaniu nauczycielek i czterech Sówek. Tematem była legenda o tym, skąd wzięły się na wieży poznańskiego ratusza słynne koziołki, które codziennie w południe przyciągają rzesze ludzi pragnących je zobaczyć.