Szanowni Państwo,

W przedszkolu opublikowane zostały pobrane z Systemu listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych mają obowiązek „potwierdzenia woli zapisu” dziecka do przedszkola w terminie od 10 kwietnia od godz. 13:00 do 17 kwietnia br.– do godz. 16:00.

Potwierdzenie woli zapisu rodzice mogą:

1. Składać osobiście w przedszkolu, do którego dziecko się zakwalifikowało – wersję papierową pobraną z systemu lub otrzymaną w przedszkolu,
  2. Elektronicznie potwierdzić wolę zapisu w systemie rekrutacyjnym - po zalogowaniu się na konto kandydata, należy ,,kliknąć" przycisk "Przejdź do podglądu podania" i w kolejnym kroku należy wybrać przycisk "Potwierdź wolę zapisu" (instrukcja dla rodziców będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym).

Elektroniczne potwierdzenie „woli zapisu” jest wystarczające i nie wymaga składania druku papierowego.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola jest równoznaczne
z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Dzień otwarty dla rodziców dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2019/2020

Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie informacyjne, które odbędzie

się 27.02.2019r. (środa) o godzinie 17:30 w Przedszkolu Nr 401.

Podczas spotkania zapoznamy Państwa z naszą ofertą edukacyjną.

Z uwagi na informacyjny charakter spotkania zapraszamy głównie osoby dorosłe.

Szanowni Państwo,

Rekrutacja dzieci do przedszkoli na rok szkolny 2019/2020 rozpocznie się 20 lutego 2019r.
o godzinie 1300 z wykorzystaniem systemu informatycznego w terminach określonych
w harmonogramie.

Na stronie: http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki znajdą Państwo:

• harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych
    w roku szkolnym 2019/2020
  • zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. warszawę na rok szkolny 2019/2020
  • kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2019/2020
  • wykaz telefonów do pracowników urzędów dzielnic, którzy udzielają informacji na temat rekrutacji i oferty poszczególnych przedszkoli i szkół