dla Marka z grupy "Motylki"

w dzielnicowym konkursie plastycznym pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy pt. "Kto ty jesteś? Polak Mały"

dla Basi z grupy "Sówki"

dla  Oli P., Przemka, Michała i Mai W. z grupy "Misie" w konkursie plastyczno-literackim FHO „Pomoc” – organizowanego w ramach akcji „Pola Nadziei”.

Pomoc według Oli P.:

Pomoc według Przemka:

Pomoc według Michała:

Pomoc według Mai W.:

Nasze całoroczne działania dotyczące Warszawy zostały docenione. Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole otrzymało

certyfikat "Varsavianistyczna szkoła" na lata 2018/2019.

Gratulujemy całej społeczności przedszkolnej !

Przedszkole Nr 401 zajęło III miejsce w kategorii: Przedszkola w Warszawskiej Nagrodzie Edukacji Kulturalnej za projekt "Gdzie jest człowiek tam jest sztuka - wprowadzenie dzieci w świat wartości estetycznych i rozwijanie umiejętności wypowiadania się poprzez muzykę" realizujący roczną koncepcję pracy przedszkola.

Kapituła Programu Szkoły dla Ekorozwoju doceniła nasze działania w roku szkolnym 2016/17 i przyznała naszej placówce certyfikat Zielonej Flagi na trzy kolejne lata.

Serdecznie dziękujemy całej społeczności przedszkolnej za zaangażowanie i pomoc w realizacji przedsięwzięć.

„Zielona Flaga" jest międzynarodowym tytułem, który nadawany jest szkołom na całym świecie w ramach Programu Eco-Schools, w którym uczestniczy ponad 15.000 szkół z 53 krajów Europy a także Afryki, Ameryki Płd., Azji i Oceanii. Do tej pory prawie 4.500 szkół uzyskało wyróżnienie - Zieloną Flagę. Eco-Schools - jest programem opartym na Systemach Zarządzania Środowiskowego (EMAS, ISO 14001) polegającym na podnoszeniu świadomości ekologicznej młodzieży szkolnej poprzez działania na rzecz efektywnego wykorzystania energii i surowców oraz zrównoważonej gospodarki odpadami w szkołach i ich otoczeniu. Rolę koordynatora krajowego na Polskę pełni Fundacja Partnerstwo dla Środowiska, która jest jako jedyna uprawniona do nadawania certyfikatu Zielonej Flagi.