Koty

mgr Katarzyna Cieślik

Pracownik obsługowy:

Katarzyna Sabat

W dniach 10-14 grudnia można dostarczać do nauczycielek grup własnoręcznie pieczone i ozdabiane pierniczki. Prace konkursowe ozdobią choinkę stojącą w holu przedszkola.

Zapraszamy rodziców na spotkanie przedświąteczne 19 grudnia o godzinie 15.30 w naszej sali. W programie występy artystyczne dzieci oraz krótkie warsztaty - wspólne wykonanie kartek świątecznych.

W przyszłym tygodniu Koty ruszają w trasę koncertową po przedszkolu;) 12 i 13 grudnia będą odwiedzać najmłodsze grupy z programem artystycznym ,,Idą Święta". Dlatego proszę o przygotowanie dzieciom odpowiednich strojów

Stella - na zielono lub zielono-biało, będzie choinką :)

Maja - na szaro, będzie zajączkiem

Hania - na biało, będzie bałwankiem

Pozostałe dziewczynki - na biało, na czerwono lub biało-czerwono, ewentualnie na galowo (biała bluzka, białe rajstopy, czarna lub granatowa spódnica)

Chłopcy - białe koszule, czarne lub granatowe spodnie

Kto ma, może wziąć czapkę świętego Mikołaja.

K. Cieślik